Zalety stosowania wag do ładowarek kołowych na przykładzie wagi RDS LOADLOG 500+

Obrazek

Wagi do ładowarek kołowych to łatwy w obsłudze system ważenia, który pozwala od razu na załadunek odpowiedniej ilości materiału.

W ten sposób zapewnia zdecydowanie większą wydajność oraz oszczędność czasu i ładowanego towaru. Doskonałym przykładem tego rodzaju urządzeń są produkty angielskiej firmy RDS, która produkuje dynamiczną wagę Loadlog 500+.

Poznaj możliwości wagi do ładowarek RDS LOADLOG 500+

Wśród elektronicznych systemów ważących RDS znaleźć można jeden z ciekawszych modeli, wagę Loadlog 500+, która dostępna jest w ofercie naszej firmy. To dynamiczna waga przeznaczona do ładowarek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, która gwarantuje wysoką dokładność ważenia i wyjątkowo prostą i sprawną obsługę.

Jest to waga do ładowarek kołowych, koparko-ładowarek, ładowarek teleskopowych, która umożliwia ważenie w czasie podnoszenia ładunku do góry, przy czym nie ma konieczności zatrzymywania łyżki na wysokości zamontowanych czujników. Pomiar dokonywany jest w momencie, gdy łyżka ładowarki z ładunkiem przechodzi przez pole magnetyczne czujnika, generując przy tym impuls. Wyniki od razu pojawiają się na wyświetlaczu. Gdy operator potwierdzi wynik, dane wprowadzane są do pamięci urządzenia. Dzięki temu przy wielokrotnych pomiarach wszystkie wyniki są sumowane. Dzięki zastosowaniu wagi Loadlog 500+ operator w czasie rzeczywistym widzi, ile towaru załadował. Wyposażona w pamięć ogólną waga umożliwia też sumowanie wszystkich załadunków z wybranego okresu, np. z całego dnia, tygodnia lub określonej partii materiału. Po zakończeniu ważenia można wydrukować wyniki ważenia wraz z datą i godziną na drukarce termicznej.

Najważniejsze zalety wagi do ładowarek RDS LOADLOG 500+

  • Montaż wraz z kalibracją przebiega sprawnie i bez większego problemu. Wszystkie prace montażowe zwykle zajmują nie więcej niż jeden dzień.
  • Zapewnia pełną kontrolę nad ilością ładowanego i wydawanego towaru dla poszczególnych odbiorców.
  • Gwarantuje wydajność działania i oszczędność czasu. Z tą wagą można ograniczyć straty spowodowane przeładowywaniem samochodów i wydawaniem większej ilości materiału niż został sprzedany.
  • Prosty sposób porównywania i archiwizowania wyników pomiarów.
  • Możliwość wykonywania wydruków na paragon.